Çorlu Karate Spor Kulübü

KITALARIN EN İYİSİ TÜRKİYE

Karate Haberler

KITALARIN EN İYİSİ TÜRKİYE

KITALARIN EN İYİSİ TÜRKİYE
28
Ağustos
2017

KITALARIN EN İYİSİ TÜRKİYE

Beş kıtadan 24 ülkenin Erzurum'da buluştuğu 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası, gençler ve büyükler müsabakalarıyla sona ererken Türkiye, 27 madalya ile genel klasman şampiyonluğuna ulaştı.

Türkiye Karate Federasyonu'nun faaliyet takviminde yer alan 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası final maçlarının ardından sona erdi. Organizasyonun son gününde gençler ve büyükler kategorisinde sporcular madalya için kıyasıya mücadele ederken takımlarda da heyecan üst seviyedeydi.

Erzurum Yenişehir Buz Pateni Pisti'nde düzenlenen turnuvanın son gününde 29 dalda madalya ve kupa sahiplerini bulurken genel klasmanda dereceye giren ülkelere de kupa verildi. Elde ettiği 13 altın, beş gümüş ve dokuz bronz olmak üzere toplam 27 madalya ile listenin en tepesine çıkan Türkiye adına şampiyonluk kupasını Ümit, Genç ve  21 Yaşaltı Erkekler Milli Takım Teknik Direktörü Cengiz Çınar ile Ümit, Genç ve  21 Yaşaltı Bayanlar Milli Takım Teknik Direktörü Yıldız Aras birlikte kaldırdı.

AZERBAYCAN İKİNCİLİĞİ ELDE ETTİ

Organizasyona 26 erkek, 11 bayan sporcu ile katılan Azerbaycan, elde ettiği beş altın, üç gümüş ve altı bronz olmak üzere toplam 14 madalya ile listenin ikinci sırasına yerleşti. İran ise dört altın, üç gümüş, bir bronz toplam sekiz madalya çıkardığı organizasyonda genel klasman üçüncülüğünü elde etti. Turnuvada 12 ülke madalya kazanmayı başarırken üç ülke birer madalya ile organizasyonu tamamladı.

İki gün boyunca süren 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası'nda ferdi ve takım kata kumite kategorilerinde toplam 31 dalda madalya sahiplerini buldu. Organizasyonda 24 ülkeden yaklaşık 500 sporcu mücadele etti.

Kaynak :TÜRKİYE KARATE FEDERASYONU RESMİ WEB SİTESİDİR

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 26/10/2021 17:14:36

Başkanımız

baskan
Bülent BOZOĞLU
Çorlu Karate Spor Kulübü Başkanı

FACEBOOK SAYFAMIZ

s

ÇORLU KARATE MUAY THAİ

 

ÇORLU KARATE SPOR KULÜBÜ

 

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 8-9 ŞUBAT 2020 KARATE 34 İSTANBUL FİNAL RESİMLERİ
  • 30 Ağustos 2019 Balıkesir İller arası karate şampiyonası
  • KARATE 34 İSTANBUL LİGİ 1. ETAP
  • TRAKYA KARATE LİGİ 3. ETAP

İLETİŞİM

KAYIT EVRAKLARI:

1-Nüfüs Cüzdan Fotokopisi
2 Adet Resim
3-Kulüp Kayıt Formu Doldurulacak
4-Tek Hekim Raporu ( Aile Hekiminden Alınacak )

ZİYARETÇİLERİMİZ:

Online Dun Bugun Toplam
Table 'u9317980_db4b4.online' doesn't exist